Reklam

Farklı büyüklükte ve türde siteler veya firmaların ihtiyaçlarını düşünerek çeşitli reklam seçenekleri sunuyoruz. Bunlar:

- Advertorial İçerik:Sitenizin, firmanızın, ürününüzün veya hizmetinizin tanıtımının yer aldığı içeriği Siber Yol’da yayınlıyarak okuyuculara ulaştırıyor, sosyal imleme sitelerine ekliyor, binlerce takipçisi sosyal medya hesalarında paylaşıyorum. Advertorial içerikler silinmez, Siber Yol yayında olduğu sürece blogda kalır. Nitelikli backlink, trafik ve itibar çalışmalarınız çin ideal reklam türüdür.


- Banner reklamları: Sitenizi, firmanızı, ürününüzü veya hizmetinizi tanıtmanın en etkili yollarından biri de her ay onbinlerce kişinin ziyaret ettiği Siber Yol’a banner reklamları vermektir. Banner reklamlarının en büyük avantajı tüm sayfalarda gözüküyor olmasıdır.4 farklı boyutta banner kabul ediyoruz.

     * 125 x 125 banner; Sağ kenar çubuğunun en altında gösterilir.
     * 250 x 250 banner; 125 x 125 banner bloğunun hemen altında gösterilir.
     * 90 x 90 banner; Sağ kenar çubuğunun "Dostlar" kısmında gösterilir.
     * 728 x 90 banner; Belirtilen yazı altı ve logo yanında gösterilir.
Ücretlendirme:

- Advertorial içerik: 25 TL (Yazıyı, okuyucunun ilgisini çekecek şekilde yazarım.Yazıyı siz yazarsanız 20 TL olacaktır.)
- 250x250 banner: 15 TL/Ay (Uzun dönem çalışmalarda indirim uygulanır.)
- 125x125 banner: 10 TL/Ay (Uzun dönem çalışmalarda indirim uygulanır.)
- 90x90 banner: 5 TL/Ay (Uzun dönem çalışmalarda indirim uygulanır.)
- 728x90 banner: 20 TL/Ay (Uzun dönem çalışmalarda indirim uygulanır.)
- Çekiliş sponsorluğu  : Çekilişte verilecek hediyenin sayısı ve değerine göre tanıtım çalışmasının çapı artar.

Yeterli gelmediyse size özel çözümler üretebiliriz. Detaylar için iletişim sayfamızdan veya bilgi@siberyol.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.