LG G6 Hakkında Bilgiler

LG G6 Hakkında
Fazlasıyla yayılmaya başlayan LG serisi yeni modeli olarak LG G6'yı çıkartıyor. Bu telefonun özelliklerinin de iyi olduğunu düşünmekteyim. Zaten telefon çıkmadan özellikleri sızmasından dolayı bu yazımda telefon hakkında derin bilgiler verecek ve yorumlar yapacağım.

Ekran boyutu 5.7 inç olan bu telefon,parmak izi okuyucuya kadar birçok özelliğe sahip. Dahili depolamasının da bana göre oldukça yüksek olduğunu söylemeliyim ki gerçekten yüksek: 64GB. Bu yüksek depolamaya sahip telefonun 4,5 desteği de bulunmakta.


Şimdiye kadarki özelliklerinin güzel olduğu açık. Bundan sonrasında da çok kötü bir yanı yok zaten.LG G6 Özellikleri

   Video kayıt çözünürlüğünün de 4K olacağı biliniyor. Hafıza kartının ise maksimum kapasitesinin 2 TB olduğu sızdırılan bilgiler arasında. Ayrıca ekran çözünürlüğü de 1440x2880 olacak.İşletim sistemi ise Android 7.0 Nougat olacak.

3G görüntülü görüşme özelliği yok, bu da çok büyük bir sıkıntı değil açıkçası. Yine de olsaydı çok iyi satacağına eminim.


Ekstra

Bana göre telefon çok güzel olacak. Zaten sağlam ve kullanışlı olarak bilinen bu telefon, kullanıcıları daha da bir sevindirecektir. Bana göre ise oldukça iyi. Eğer bir telefon alacak olsaydım LG G6'ya bakmadan geçmezdim açıkçası.
lg,lg g6 özellikleri,lg g6 features,lg g6,lg g6 hakkında bilgiler,lg g6 bilgiler,lg g6 hakkında,lifes good g6,lg g6 işletim sistemi,lg g6 ram,lg g6 sızdırıldı,