Adsense Sizi Kabul Etmiyorsa!


Eğer ki Adsense'e başvurup da siteniz kabul edilmediyse,hemen pes etmeyin.İlk önce kendinizi geliştirmeyi deneyin.Adsense'in katı politikası size onay vermiyorsa yazıyı okumaya devam edin.

Sürekli emek verdiniz.Ancak bir türlü reklam alamıyor,Adsense sizi kabul etmiyor olabilir.Adsense,kullanıcılarına uyguladığı katı politikasıyla,gerçekten bazen kendinizi kabul ettirmek zor olabiliyor.Biz ise size Google Adsense alternatifi firmaları söyleyeceğiz.hangisini beğeneceğiniz size kalmış:

  1. Admatic:Resimden de anlayacağınız üzere,size ilk tavsiye ettiğimiz firma bu.Bu firma,sizin için güzel tasarımlı reklamlar ve katı kuralları olmayan ve güzel avantajlar sağlayan fırsatlar sunuyor.Geliştirdikleri reklam teknikleriyle de kaliteli bir firma olduğu ve sürekli kendini yenilediği anlaşılıyor.
  2. Adhood:Bu şirket de güzel bir alternatif.Kaliteli olduğu söylenebilir.Admatic de sizi kabul etmediyse bir de bu şirketi deneyin.(Bu da kabul etmezse vay halinize☺)
  3. Wordego:Bu şirketin de kaliteli olduğu söylenebilir.Adsense alternatiflerinden iyi bir seçenek gibi gözüküyor.
Yine de hemen pes etmeyin.Adsense'in sizi niye kabul etmediğini,kabul etmesi için ne yapmanız gerektiğini düşünün.Zaten Adsense kabul etmediğinde nedenini de e-posta yoluyla iletiyor.Eğer bloğunuzu veya sitenizi daha yeni açtıysanız telaşa kapılmayın.Şimdilik normal bir durum.Ama eğer ilerideki zamanlarda da aynı durum yaşanırsa demek ki bir yerde hata yapmışsınız.Hatanızı araştırın ve daha çok uğraşın.